Strona główna → Firma

EkoBeton Sp, z o.o.

Firma

Polski Beton działa na rynku budowlanym od 2006 roku.

 

Jesteśmy producentem oraz dystrybutorem wysokiej jakości materiałów sypkich do stabilizacji dróg, specjalistycznych spoiw drogowych oraz materiałów do robót hydrotechnicznych.

Współpracujemy z Elektrowniami oraz Elektrociepłowniami z terenu Śląska i Małopolski w zakresie odbioru oraz zagospodarowania ubocznych produktów spalania.

Do produkcji używamy nowoczesnych maszyn oraz sprawdzonych surowców. Nasze produkty posiadają Atesty Higieniczne i są produkowane zgodnie z polskimi normami.

 

Polski Beton należy do czołowych producentów materiałów produkowanych na bazie UPS w południowej Polsce, współpracujemy z kontrahentami z całego kraju. Zaufały nam największe firmy budowlane, jak również grono firm lokalnych.

 

Najnowszymi produktami w ofercie są materiały do budowy przesłon przeciwfiltracyjnych marki EkoBeton, które produkujemy zgodnie z Aprobatą Techniczną wydaną przez Instytut Technologiczno-Przyrodniczy w Falentach.

 

Wiedza doświadczenie i współpraca z wyspecjalizowanymi laboratoriami pozwala nam na produkcję materiałów najwyższej jakości.